Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sołtys sam wymierzył sprawiedliwość

Utworzony przez Gość, 11 października 2008 r. o 01:41
mloda napisał:
ciekawe jakbyś mowil gdyby to twoje dziecko wywiezli do lasu i zastraszali....
Przede wszystkim to ja wiem co robią moje dzieci. A gdybym się dowiedział że moje dziecko pastwi się nad kolegami to bym mu sprawił łomot (jeśli łagodne metody by nie skutkowały). Dzisiaj bije kolegów, jutro podniesie rękę na mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam bardzo , ludzie przejrzyjcie na oczy , przecież te wszystkie komentarze pisze pan sołtys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka sytuacja zdazrza się w tej wsi już nie pierwszy raz, już wcześniej młode dziewczyny były zastraszane przez pana I. ,i to ma byś sołtys?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież on maltretuje własną żonę i dzieci,jego żona chodzi z plastrami na twarzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co pochodzę z tej miejscowości co wydarzyła się ta sprawa i mało tego znam córkę sołtysa i równie dobrze znam tą dziewczynę co niby to spotkała ją taka "przykrość" dodam jeszcze ze chodziłem do tej szkoły co dziewczyny! WIEC PISZĘ DO WSZYSTKICH CO CZYTAJĄ TE OTO FORUM! 1. pan sołtys przyjął postawę godną ojca!-mówią ze szkoła ma wychowywać?-a czy tak jest?-jednak ani szkoła ani matka nie wychowała dziewczyny jeszcze dodam ze powinno to samo spotkać koleżanki jej bo ona nie była w tej sprawi sama! 2. kłótnie pomiędzy dziewczętami były od dawna tylko ze córka Pana Sołtysa była sama i zawsze wychodziła z głową opuszczoną bo jest mądrzejsza od dziewcząt dokuczającej jej. 3.jeszcze sprawa szkoły! Pan dyrektor uczył mnie przedmiotu więc znam Go dobrze! uważam ze nie powinien on zostać dyrektorem jest to wielka pomyłka! gdy przyszedłem do szkoły pierwsza lekcja z nim- wchodząc do klasy uderzył mnie dziennikiem w tył głowy do tej pory nie wiem o co mu chodziło! 4. zdanie moje jest takie ze bardzo dobrze zrobił Pan Sołtys!-mieliśmy czekać na tragedię aż córka nie wytrzyma psychicznie i coś zrobi sobie przecież bardzo dużo takich przypadków spotyka się i droży się ten temat wszędzie a przede wszystkim w szkole! brawa dla OJCA PEŁNY SZACUNEK DLA PANA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że Pan Iwanejko jest doskonałym dyrektorem tej szkoły i to dzięki niemu ta szkoła staneła na nogi. A co do mądrości córki pana sołtysa jakoś nie jestem przekonana , bywają mądrzejsze dziewczyny. A to że córka nie ma żadnej koleżanki i znajomy , to jest wyłącznie jej wina ,przez swoją zarozumiałość i rzekomą mądrość poniża wszystkich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys we łbie juz ci się popieprzyło dokładnie Mam nadzieję ,że posiedzisz razem z synkiem ( za współudział ) pod celą. A gdyby twoją córke ktoś porwał jełopie. Co za kretyn napisał ten artykuł , co to ma wspólnego z dziennikarstwem, zawsze 2 strony muszą sie wypowiedziec ale czego można spodziewac sie po takiej " gadzinówce " ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jełop napisał:
Sołtys we łbie juz ci się popieprzyło dokładnie Mam nadzieję ,że posiedzisz razem z synkiem ( za współudział ) pod celą. A gdyby twoją córke ktoś porwał jełopie. Co za kretyn napisał ten artykuł , co to ma wspólnego z dziennikarstwem, zawsze 2 strony muszą sie wypowiedziec ale czego można spodziewac sie po takiej " gadzinówce " ?
a ja ci pirdolne w leb zaraz ty deb***u bardzo dobrze zrobil tylko szkoda ze dype jej nie nakopal albo tobie ty deb***u a gad to cie robil i niedorobil baranie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja uważam że Pan Iwanejko jest doskonałym dyrektorem tej szkoły i to dzięki niemu ta szkoła staneła na nogi. A co do mądrości córki pana sołtysa jakoś nie jestem przekonana , bywają mądrzejsze dziewczyny. A to że córka nie ma żadnej koleżanki i znajomy , to jest wyłącznie jej wina ,przez swoją zarozumiałość i rzekomą mądrość poniża wszystkich .
oczywiscie ze sa modrzejsci na tym swiecie ale czy glupszy ktos jest od tych ku*** cnotei itp to nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetnego mamy sołtysa , po prostu boski , ciekawy jestem gdyby jego córkę coś takiego spotkało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś sie bawi , nie ma co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Przecież on maltretuje własną żonę i dzieci,jego żona chodzi z plastrami na twarzy .
ty ku*** je***a zebys przypadkiem sam niechodzila z plastrami na ryju;/ szamato pier***ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie wku***a jedno..na ch** pier***icie głupoty na necie??wiecie wogole o co chodzi? ja chodze do klasy z ta dziewczyną co została porwana,i zastraszana,a wiadomo ze pan wójt broni swojej córeczki która juz od gimnazjum przesladowała moją kolezanke..powinni go wsadzić na pare ładnych lat za kraty bo to jest psychol..tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WZOROWY PAN SOLTYS swietnie wychowal swoja córke, zonaty facet podjezdza pod szkole czarna audicą a ona bez skrupułów jedzie z nim do lasu, pisze co widzialem;) Faktycznie ''EDUKACYJNE ZAJECIA POZA LEKCYJNE''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te sołtys jak by cos sie stało mojej kolezance to bym ci chyba własnoręcznie morde obił i ciebie do lasu wywiózł..mam nadzieje ze sobie posiedzisz,moze zmądrzejesz!tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe wiecie co jestescie bez sennsu kazdy kto chodzi z nami do szkoly wie dokladnie jaka jest córka sołtysa... sama zaczepia a pozniejj leci na skargę do tatusia ... po prostu brak mi słów do takich właśnie ludzi, nie wiecie jak jest naprawde!!! chodzę z poszkodowana dziewczyna do klasy i wiem dokladnie co tam się wydarzyło. a skoro Sołtys jest jeszcze na stanowisku sołtysa to coś tu sie mija z celem poniewaz OSOBA KARANA NIE MOZE PEŁNIC FUNKCJI URZĘDNICZYCH ... CZYŻBY BYŁY TAM JAKIES UKŁADY ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEH A JESLI CHODZI O SYNA SOŁTYSA TO POWINIEN ZOSTAĆ USUNIĘTY ZE SZKOŁY I NIE POWINNO SIĘ TO LICZYC CZY JEST WZOROWYM UCZNIEM CZY NIE ... CICHA WODA BRZEGI RWIE-NIE?? NIE WIEADOMO CO SIĘ KRYJE POD MASKĄ SYMPATYZNEGO KOLEGI ZE SZKOLY SKORO POSTĄPIŁ TAK TERAZ TO CO BEDZIE ZA KILKA CZY KILKANAŚCIE LAT...????STRACH SIĘ BAC TAKICH O TO WŁAŚNIE LUDZI ... KAZDY MA SWOJE NERWY ALE NIECH TROCHĘ NAD NIMI PANUJE!!!!!!! MAM NADZIEJĘ ZE TA SPRAWA BARDZO SZYBKO SIĘ WYJASNI I KOLEZANKA M. ZOSTANIE PRZEPROSZONA PUBLICZNIE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachwyca mnie słownictwo tych niby kolegów...które nienajlepiej świadczy o tych uczniach i samej szkole. Jak widać problem jest nie z powodu sołtysa ,,psychola", ale raczej z psycholi uczęszczających do tej szkoły. Grono pedagogiczne będzie miało wiele do odrobienia, aby poprawić wizerunek tej placówki ,,edukującej"........ bo zanim .... nauczy ciele, to naprawdę trzeba poświęcić wiele czasu i serca. Może i dobrze, że sołtys na swój sposób zajął się tym problemem, a inni niech myślą co dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys będzie miał duzo do zastanowienia za kratami jak pojdzie siedzieć bo nalezy mu sie..zero tolerancji dla takich ludzi!!! P.S do ludzi którzy nie znają sprawy prosze o nieudzielanie sie na forum bo zal was czytać poprostu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Sołtys będzie miał duzo do zastanowienia za kratami jak pojdzie siedzieć bo nalezy mu sie..zero tolerancji dla takich ludzi!!! P.S do ludzi którzy nie znają sprawy prosze o nieudzielanie sie na forum bo zal was czytać poprostu!
KOLEGA DOBRZE MOWI ... LUDZIE JESLI NEI WIECIE O CO BIEGA TO ZAMKNIJCIE SWE MORDY BO AZ SIĘ SŁABO ROBI JAK TO SIĘ CZYTA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...